KONST / Litografier / Färglitografi 11424677
*
nr 1142 4677
Reinhold Ljunggren
(1920-2006), Sverige
Färglitografi, Reinhold Ljunggren (1920-2006), 245/360, fyr, motivet: 16x20
Reinhold Ljunggren, född 1920 i Vittaryd, död 2006, svensk målare och grafiker.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
Sista tid för bud online:
måndag 6 november 2017
kl 19:16:57
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
3/11 00:35:56
1
100 kr
5/11 21:21:11
2
300 kr
6/11 19:09:20
3
200 kr
6/11 19:09:21
2
250 kr (Budbetjänt)
6/11 19:11:07
4
300 kr
6/11 19:11:07
2
300 kr (Budbetjänt)
6/11 19:11:57
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
Reinhold Ljunggren
Reinhold Ljunggren, född 1920 i Vittaryd, död 2006, svensk målare och grafiker.
Läs mer om Reinhold Ljunggren
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fyr färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad reinhold ljunggren svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5025 Färglitografi
Reinhold Ljunggren (1920-2006), Sverige. Signerad,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:44
*
Reinhold Ljunggren
Reinhold Ljunggren, född 1920 i Vittaryd, död 2006, svensk målare och grafiker.
Läs om budbetjänten
Läs mer om Reinhold Ljunggren
nr 1142 4677
Reinhold Ljunggren
(1920-2006), Sverige
Färglitografi, Reinhold Ljunggren (1920-2006), 245/360, fyr, motivet: 16x20
Reinhold Ljunggren, född 1920 i Vittaryd, död 2006, svensk målare och grafiker.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 350 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 6 november 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
3/11 00:35:56 | 1 | 100 kr |
5/11 21:21:11 | 2 | 300 kr |
6/11 19:09:20 | 3 | 200 kr |
6/11 19:09:21 | 2 | 250 kr (Budbetjänt) |
6/11 19:11:07 | 4 | 300 kr |
6/11 19:11:07 | 2 | 300 kr (Budbetjänt) |
6/11 19:11:57 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
Reinhold Ljunggren
Reinhold Ljunggren, född 1920 i Vittaryd, död 2006, svensk mÃ¥lare och grafiker.Läs mer om Reinhold Ljunggren
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fyr färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad reinhold ljunggren svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5025 Färglitografi
Reinhold Ljunggren (1920-2006), Sverige. Signerad,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:44